Bezbolesne usuwanie owłosienia

Light Sheer Desire

Laser diodowy Light Sheer Desire jest obecnie najbardziej nowoczesnym i najszybszym urządzeniem do usuwania zbędnego owłosienia bez uszkodzeń skóry! Jest on w pełni bezpieczny – posiada certyfikat bezpieczeństwa i jakości U. S. FDA oraz ISO 9001, a sam zabieg  usuwania niechcianych włosów bezbolesny i bezinwazyjny. Dodatkowo każdy laser wyposażony jest w specjalny system chłodzenia końcówką ChillTip (9 na 9 mm) oraz dużą końcówkę HS (22 na 35 mm), która działa w oparciu o system podciśnienia zapewniając szybkie oraz precyzyjne wykonanie zabiegu.

Całkowite zlikwidowanie zbędnego owłosienia następuje w przeciągu od 4 do 7 zabiegów, przy czym każdy pojedynczy zabieg wykonywany jest w odstępie od 4 do 12 tygodni. Dla uzyskania najlepszego efektu należy powtarzać zabieg w odpowiednich odstępach czasowych, w innym przypadku może on być mało skuteczny. Zabieg zalecany jest osobom o każdym typie karnacji.

Przed każdym zabiegiem przeprowadzana jest konsultacja, a także próba laserowa, dzięki której nasi Klienci dowiadują się w jaki sposób działa Laser Light Sheer Desire i jak należy przygotować się do następnej wizyty.

Przygotowanie do zabiegu:

 1. Na 2-3 tygodni przed zabiegiem należy odstawić picie ziół tj. nagietek oraz dziurawiec.
 2. Na 4 tygodnie przed zabiegiem należy zaniechać wykonywania depilacji woskiem i pęsetą.
 3. Na 5 tygodni przed zabiegiem należy zrezygnować z solarium, w przypadku stosowania samoopalacza wystarczą 2 tygodnie.
 4. Tydzień przed zabiegiem zaleca się zaprzestać stosowania peelingów.
 5. Przed wykonaniem zabiegu zalecany jest tydzień przerwy w przypadku stosowania kremów złuszczających oraz antybiotyków.
 6. Minimum miesiąc przed zabiegiem należy odłożyć wszelkie kremy zawierające retinol, kwasy owocowe oraz witaminę C, a także herbatki wyszczuplające.
 7. Przed zabiegiem skóra musi zostać ogolona oraz umyta. Nie należy nanosić na nią żadnych kremów!

Przeciwskazania:

 1. Skłonność do przebarwień skóry.
 2. Przyjmowanie leków zmniejszających krzepliwość krwi.
 3. Świeża opalenizna. W przypadku opalenizny naturalnej należy odczekać około 2 tygodni.
 4. Bielactwo, łuszczyca.
 5. Cukrzyca, bliznowce, epilepsja.
 6. Zabieg niewskazany jest dla kobiet w ciąży.

Po każdym zabiegu, przed 2 tygodnie należy chronić skórę przed działaniem słońca, a także odłożyć:

 1. Leki uczulające na słońce.
 2. Kosmetyki i leki złuszczające.
 3. Nagietek oraz dziurawiec.

Przed kilka dni zaleca się także nie podrażniać skóry poprzez stosowanie m.in. mydła, spirytusu, kosmetyków na bazie alkoholu czy dezodorantu oraz wstrzymać się z wyrywaniem włosów przez minimum 6 tygodni, w przypadku twarzy 4 tygodnie.

WAŻNE!

Zabieg nie przynosi efektu w przypadku osób o siwym lub rudym kolorze włosów, ponieważ kolory te nie reagują na światło lasera.