GOLDWELL Elumen

Elumen to nowa edycja farb stworzona specjalnie z myślą o stylistach, którzy uwielbiają kreatywną pracę z kolorami. Dzięki innowacyjnej formule włosy uzyskują intensywną, trwałą barwę, piękny połysk oraz naturalny i zdrowy wygląd. Produkty są całkowicie bezoksydacyjne i nie zawierają amoniaku.

    GOLDWELL Elumen to 28 niepowtarzalnych kolorów od lśniących blondów i brązów po odcienie turkusu, różu i fioletu. Sekret ich skuteczności tkwi w innowacyjnej technologii:
  1. Magnet-Effect (efekt magnetyczny) – intensywne pigmenty Elumen wciągane są głęboko do wnętrza włosa nadając wyjątkowo intensywne i niezwykle trwałe efekty kolorystyczne.
  2. Repair-Effect (efekt naprawczy) – porowate miejsca włosów rozpraszają światło. W rezultacie włosy wydają się zniszczone i bez połysku. Elumen uzupełnia porowate miejsca we wnętrzu włosa i poprawia jego strukturę.
    Osiągnij długotrwały efekt kolorystyczny, dzięki pielęgnacji Elumen Color Care:
  1. Elumen Wash Conditioning Shampoo (szampon pielęgnacyjny) – specjalnie dostosowany do włosów farbowanych farbą Elumen. Dzięki niemu włosy utrzymują wyjątkowy połysk i intensywność koloru.
  2. Elumen Care (spray pielęgnacyjny) – sprawia, że włosy łatwiej się rozczesują oraz znacznie dłużej zachowują naturalny połysk.
  3. Elumen Treat (intensywna odżywka) – wspomaga działanie regenerujące oraz optymalizację struktury włosa.

Cena: od 180 zł - 300 zł


świat piękna

Salon kosmetyczno-fryzjerski
Adres: ul.Sokolska 78
40-086 Katowice
Tel: (0-32) 20 33 154
E-mail: swiat.piekna@wp.pl