Jean D’Arcel Cosmétique

Filozofia i historia

Jean D’Arcel Cosmétique jest firmą, której korzenie sięgają do francuskiej tradycji kosmetycznej. Od ponad 57 lat nazwa kojarzy się ze skuteczną pielęgnacją skóry i produktami najwyższej jakości, które opracowywane są w oparciu o aktualny stan wiedzy dermatologicznej, najnowsze technologie i składniki z całego świata. Jako główny cel działalności, Jean D’Arcel Cosmétique obrała dążenie do doskonałości w dziedzinie pielęgnacji piękna i urody. Marka związana jest z kosmetyką profesjonalną i z tego powodu produkty dostępne są wyłącznie w gabinetach kosmetycznych, ośrodkach SPA i instytutach kosmetologicznych.

Nauka, badania i technologia

Ogromne znaczenie dla firmy mają badania i rozwój technologii, które wspierane są przez sztab pracowników w naszych laboratoriach - chemików, techników do spraw stosowania i procesów. Do ich zadań należy zagwarantowanie najnowszych i najwyższych standardów kosmetycznych, poprzez testowanie nowych substancji czynnych. Długoletnie doświadczenie pozwala na połączenie znajomości medycyny, dermatologii i chirurgii plastycznej z tradycyjnymi oraz najnowszymi komponentami kosmetycznymi. Ważnym czynnikiem jest również bezpieczeństwo. Wszystkie testy dermatologiczne ukierunkowane są ku temu, aby nadać kosmetykom odpowiednio zbilansowaną formę pod względem działania i bezpieczeństwa. Zaufanie jest fundamentem współpracy między firmą Jean D’ Arcel Cosmétique, kosmetyczkami i wszystkimi klientami.

Produkcja i jakość

Wszystkie produkty Jean D’ Arcel Cosmétique wytwarzane są zgodnie z dyrektywami GMP* i zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa, co stanowi o ich nadzwyczajnej jakości. Stały nadzór i kontrola podczas produkcji preparatów w naszym laboratorium i fabryce gwarantują najwyższą jakość. *GMP (de. Gute Herstellungspraxis) – zestaw standardów stosowanych podczas produkcji w branży kosmetycznej i farmaceutycznej

Różnorodność, bogactwo i profesjonalizm

Wszystkie powyżej ujęte czynniki składają się na wszechstronność produktów Jean D’Arcel Cosmétique. Dzięki ciągłemu udoskonalaniu badań oraz technologii, gama kosmetyków staje się nie tylko bogatsza ilościowo i jakościowo, ale także podąża za najnowszymi trendami w świecie nauki i pielęgnacji. Ostatnie lata pozwoliły na wprowadzenie takich linii produktowych jak Végétalie czy ArcelMED. Pierwsza z nich stworzona została w oparciu wyłącznie o produkty pochodzenia roślinnego, a druga jest linią z pogranicza medycyny i kosmetologii.

Cena zabiegu: 230 zł


świat piękna

Salon kosmetyczno-fryzjerski
Adres: ul.Sokolska 78
40-086 Katowice
Tel: (0-32) 20 33 154
E-mail: swiat.piekna@wp.pl